Profil firmy: Northman


Opis

W ciągu kilkunastu lat działalności z małej rodzinnej firmy udało nam się stworzyć profesjonalną stocznie, której jachty docenione zostały nie tylko w Europie, ale również w najodleglejszych zakątkach świata (Ameryka Południowa, Japonia, Afryka, Syberia) Doświadczenie w branży, ciągłe udoskonalanie technologii i stosowanie nowoczesnych narzędzi, a przy tym dążenie do perfekcji i nastawienie na spełnianie oczekiwań klientów sprawiły, iż grupa zadowolonych odbiorców przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.

Zdolność produkcyjna, z początkowych kilku jednostek rocznie, wzrosła obecnie do ponad 100 a załoga z kilku osób do ponad 80. Przez ten okres wyłoniliśmy zgrany i profesjonalny zespół, którego doświadczenie przekładające się na najwyższą jakość wytwarzanych produktów, jest podstawą naszej firmy.

Realizujemy również niestandardowe projekty, wykonując jachty zgodnie ze specyfikacją zamawiającego. Stosowanie najwyższej jakości materiałów, profesjonalny park maszynowy, wydzielone strefy produkcyjne (rozpoczynając na kabinie do natrysku żelkotów, a kończąc na stanowisku kontroli jakości z basenem i deszczownią) i nadzór na każdym etapie powstawiania jachtu, spełniają marzenia o wyjątkowej jednostce posiadającej niespotykaną stylistykę.

Własne modele jachtów żaglowych (serii Maxus) i motorowych (serii Nexus), wykonane przez docenianego w świecie żeglarskim projektanta, cieszą się popularnością wśród najbardziej wymagających żeglarzy. Zdobywają one nie tylko liczne nagrody, ale również spełniają surowe normy europejskie, czego dowodem jest przyznanie nam certyfikatów CE na wszystkie jednostki.

Źródło: northman.pl

Galeria